SVATEBNÍ OZNÁMENÍ A SVATEBNÍ DOPLNKY

VYBRANÉ KATEGORIE

Navštivte náš e-shop, kde Vám nabízíme široký výběr svatebních oznámení a prvotřídních svatebních produktů pro nezapomenutelný den Vašeho života.
Vyrábíme všechny svatební tiskoviny pro váš velký svatební den.
Používáme tyto technologie výroby:
zlatá a stříbrná termoražba, 3D plastický vystouplý tisk, UV tisk, laserový výsek, slepotisk, 3D ražba, knihtisk.

HLAVNÍ KATEGORIE

Prohlédněte si naši nabídku a objednejte si vše, co potřebujete pro Vaši svatbu ještě dnes.
Těšíme se na vaši objednávku!

Svatební doplnky (298)

Svatební oznámení (871)

Unikátní svatební tiskoviny s nízkými cenami a rychlým dodáním

VÝHODNÉ SLUŽBY PRO VÁS

Naše služby zahrnují cenové výhody při větších objednávkách, individuální přístup k vašim tiskovinám, rychlé dodací termíny a možnost osobního výběru v naší kamenné prodejně.

NÍZKE CENY

Při objednávání svatebních oznámení poskytujeme množstevní slevy.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

U nás vám vyrobíme libovolné svatební tiskoviny dle vašich požadavků na míru.

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY

Možnost expresní výroby.
.

KAMENNÁ PRODEJNA

Svatební oznámení a ostatní produkty si můžete prohlédnout i živě v naší prodejně.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

O SVATEBNÍCH OZNÁMENÍCH

Zvyklosti a kreativita.

Svatba je formální společenská záležitost. Stylizace oznámení by měla odpovídat určitým zvyklostem a etiketě. Stále častěji se však prosazují nekonvenční, osobně formulovaná oznámení. Obvykle je posílá snoubeneckým dvojice, píší se ve třetí nebo první osobě množného čísla. Oznámení by mělo obsahovat následující informace: jména nevěsty a ženicha, datum, čas a místo obřadu a nakonec adresu, kam se má poslat odpověď. Hostům, jejichž zvaní kromě obřadu také na hostinu, přiložíme zvláštní pozvánku. Lze přidat i předtištěný lístek na odpověď. Pokud se pozvání vztahuje i na děti, mělo by to být jasně vyznačit a uvést jejich jména na pozvánce pro rodiče. Osobám nad 18 let je třeba poslat pozvánku zvlášť. Pokud nabízíte svobodnému příteli možnost přivést si partnera nebo přítele, například za jeho jméno přidat poznámku a host.
K pozvánce lze přiložit nějaké mapy a pokyny, aby hosté bez problémů trefili na obřad i hostinu. Pokud je třeba, pošlete spolu se sdělením podrobnější informace o ubytování. Výroba tištěných oznámení může trvat více dní. Proto je třeba si nechat dostatek času v plánovaném rozvrhu.

Oznámení je třeba poslat 8-12 týdnů před stanoveným datem svatby, aby si hosté mohli rozvrhnout svůj čas.

Pro formální pozvánky používejte bílé kartičky z kvalitního papíru. Tradiční pozvánky na elegantní svatby bývají ručně ryté. Tento způsob je nejen velmi drahý, ale zabere také poměrně hodně času. Nejoblíbenějším způsobem je termografie, kterou se udělá i reliéfní písmo, a je nesrovnatelně levnější.
Na neformální pozvánky si lze vybrat inkoust jakékoli barvy, libovolné písmo a použít ozdobnou linku, fotografii či kresbu. Ať si vyberete jakýkoli styl, je třeba pečlivě zkontrolovat vysázený návrh, aby se předešlo chybám.
Objednejte si o něco více oznámení, než budete potřebovat. Přišel čas pustit se do ostatního svatebního „papírování“: jídelníčky, jmenovky na stoly, krabice na výslužku nebo ubrousky.

Jaké svatební oznámení?

V dnešní době je možné si vybrat: klasické oznámení, žertovné oznámení, oznámení s fotkou nebo extravagantní oznámení. Barevnost a provedení svatebních oznámení podléhá módním trendům a záleží jen na Vás, které splňuje Vaši představu. Svatební oznámení do určité míry vyjadřuje Vaše společné „MY“, dáváte informaci svým blízkým, přátelům a známým, že jste se rozhodli zpečetit Vaši lásku manželstvím, proto při jejich výběru zvažte, jaký dojem chcete v lidech zanechat.

Pozor na to komu svatební oznámení posíláte!

U nás je zvykem posílat svatební oznámení před konáním svatby, přičemž se pozváni od nezvaných odlišují malou zvou kartičkou, nebo textem ve svatebním oznámení ve kterém je jasné, že jsou pozváni na svatbu. V zahraničí se oznámení posílají po svatbě. Pokud pošlete svatební oznámení před termínem svatby pokládá se svatební oznámení za pozvánku na svatbu !

Text svatebního oznámení.

O jeho obsahu rozhodujte uváženě. Přehuštěné texty v oznámení působí nevkusně a porouchají dojem ze svatebního oznámení. Před tiskem si vždy vyžádejte korekturu svatebního oznámení, umíte si prohlédnout jak bude oznámení vypadat a zkontrolovat správnost textů před samotným tiskem svatebních oznámení. Pouvažujte komu budete posílat svatební oznámení. Netradiční a nekonvenční texty nemusí každý pochopit správně. Humorný text by mohl některého příjemce znejistit, zda se jedná o žert nebo skutečně o svatební oznámení. Nekonvenční text zase někoho pobouří, že znevažujete akt manželství, což je pro něj vážná událost.

Tisk oznámení.

Standardem pro tisk textů ve svatebních oznámeních v zahraničí ale iu nás je technologie termogravury, ofsetu a knihtisku. Levnější možnost dotisku textu je inkoustovými a laserovými tiskárnami, pokud to umožňuje typ svatebního oznámení. Na některých typech papíru se inkoust rozpíjí, laserová tiskárna nedokáže potisknout hrubší a strukturované papíry. Sladěním barvy, druhu písma, textu a samotného oznámení se dopracujete ke svatebnímu oznámení, které bude Vaším odrazem osobností a vztahu k těm, komu bude svatební oznámení doručeno.

CardCreation – svatební tiskoviny

 

Přihlaste se k odběru novinek.